Den otevřených dveří v Alucastu

Dne 6.6.2015 se uskuteční den otevřených dvěří.

Den otevřených dveří v ALUCASTu

 

Vedení společnosti ALUCAST Vás srdečně zve na Den otevřených dveří dne 6. června 2015.

Společnost ALUCAST, s.r.o. TUPESY 100 v současné době vyrábí technologií přesného lití hliníkové odlitky, které dodává do celého světa. Naše odlitky nacházejí uplatnění ve vysoce sofistikovaných oborech jako je letectví  ( letouny AIRBUS, BOEING), lékařské přístroje, optika, hoby a další.

Prohlídky s odborným doprovodem budou v 9.oo hod., v 9.3o hod., v 10.oo hod., v 10,3o hod. v 11.oo hod.

Budete  vřele přivítáni pracovníky ALUCASTu, setkáte se s vysokou profesionalitou slévárenských specialistů, projdete se výrobními prostory  3. tisíciletí  a čeká na Vás bohaté občerstvení i s kulturním programem.

Přátelé regionu SLOVÁCKO!

Rok 2015 je „ROK PRŮMYSLU  A TECHNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ“.

Nejen náš region, ale celá Česká republika trpí nedostatekem strojírenských profesí. Bude Česká republika v budoucnu jen montovnou Evropy, nebo budeme vyrábět unikátní strojírenské výrobky jako naši dědové. Záleží jen na nás. Přijďte se přesvědčit, jak zajímavá práce je v prosperující firmě.

Těšíme se na Vás.

 

V Tupesích, červen  2015                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ing. Jarmil C I L E Č E K

                                                                                                                                                            jednatel

Další novinky »